Czy Blues na Świecie Festival zdobędzie Certyfikat Internautów 2021 przyznawany przez Polską Organizację Turystyczną? My mocno w to wierzymy, ale wszystko w Waszych rękach.

Blues na Świecie Festival jako reprezentant Kujawsko-Pomorskich Konstelacji dobrych miejsc staje w szranki z 15 produktami turystycznymi z całej Polski i walczy o Certyfikat Internautów w głosowaniu ogólnopolskim. Nie ma czasu do stracenia – GŁOSUJEMY!

Głosowanie odbywa się na Narodowym Portalu Turystycznym: https://www.polska.travel/pl/aktualnosci/wybierz-najlepszy-produkt-turystyczny-2021

WAŻNE: głosować można co 24 godziny. Po oddaniu głosu, po upływie 24 godzin następuje reset danych IP urządzenia, z którego został oddany głos, co oznacza, że można z niego ponownie oddać głos na wybrany produkt turystyczny. Głosowanie trwa do dnia 3 listopada 2021 roku, do godziny 23:59:59.

Wśród różnych ogólnopolskich rankingów, konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej uznawany jest za najbardziej prestiżowy. Certyfikat POT to w środowisku turystyki nagroda wyjątkowa. Stanowi ona rekomendację i gwarancję usług na najwyższym poziomie. Produkty turystyczne zgłoszone do konkursu ubiegają się o cztery rodzaje Certyfikatów: Złoty Certyfikat, Certyfikat POT, Certyfikat Specjalny i Certyfikat Internautów.

Produkty turystyczne zgłaszane do głosowania internautów to nowatorskie i interesujące miejsca, obiekty, imprezy, wydarzenia lub przedsięwzięcia atrakcyjne dla turystów, które zapewniają im wysokiej jakości przeżycia i różnego rodzaju doznania.

Skip to content