Kochani, po pierwsze #NIEDAMYSIEZARAZIE! Po drugie, czas na przejście w stan #KWARANTANNABLUES ! Festiwal pozostaje jak był – zaplanowany na 5-6 czerwca, czyli za kilkadziesiąt dni. Wierzymy, że do tego czasu, świat (i Polska) ogarnie epidemię i będziemy mogli się spotkać w Świeciu.

Na razie ze względu na zagrożenie epidemią koronawirusa zamknięty na pewien czas zostanie Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu – nasza “firma-matka” Dlatego my również, do zakończenia “kwarantanny narodowej” wstrzymujemy nasze działania organizacyjne, w tym sprzedaż biletów.

Ale jak mówiliśmy – bądźcie dobrej myśli! Program festiwalu jest zamknięty, artyści potwierdzeni, a my w blokach startowych. Czekamy teraz tylko – wraz Wami i całą ludzkością – aż sytuacja zostanie opanowana.

Zapraszamy do wspólnego #KwarantannaBlues na naszych profilach social-media!

Nasze “socialki” pracują non-stop. Bądźcie z nami na Facebooku i Instagramie!

Podrzucajcie nam swoje ulubione utwory, bo chociaż siedzicie teraz w domach, to wiemy, że blues to taka muza, która rozsadza człowieka od środka. I nie da się go nie słuchać. Dlatego napiszcie nam, jaki blues na czas kwarantanny polecacie? (także na email)

Nie daj się zarazić! Blues na Świecie przypomina, że…

❗? Zostań w domu. Mniej kontaktów = mniej zakażeń = służba zdrowia da radę. Jeżeli musisz wyjść, np. do pracy – pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

❗? Jeżeli wychodzisz z domu i poruszasz się po mieście – myj często i dokładnie ręce! Trzymaj dystans (1 metr od drugiej osoby). Kichaj w ramię.

❗? Gdy poczujesz temperaturę, ostry kaszel i ból w płucach – zgłoś się do szpitala. Nie ma co ryzykować życiem swoim i innych

❗? Słuchaj BLUESA – to pomaga ???

Wierzymy, że naukowcy z całego świata odniosą sukces, w trwającej właśnie walce z tą epidemią i łączymy się we współczuciu z chorymi i ich rodzinami.

Skip to content